Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432
Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 Florianópolis appartement bevindt zich op 25-minuten loopafstand van de Cachoeira da Praia da Solidao en biedt wifi.
Het appartement is gelegen in de buurt van het Praia da Armação do Pântano do Sul. Het Strand van Lagoinha do Leste ligt op een afstand van 3 km.
Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement bestaat uit 2 slaapkamers. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in de accommodatie.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Main Bus treinstation is op 40 minuten met de auto van dit appartement gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Costa De Dentro1392 km
- Cachoeira da Praia da Solidao2060 km
- Praia da Costa de Dentro921 km
- Parque Municipal da Lagoinha do Leste2949 km
- Nara Guichon1428 km
- Strand van Saquinho2773 km
- Pico da Coroa3418 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz20 km
- Treinstations
- Main Bus Station21 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije accommodatie
- Gratis internettoegang
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement?
Gasten van Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Cachoeira da Praia da Solidao, op loopafstand van circa 25 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Strand van Lagoinha do Leste (3 km) en het Praia da Armação do Pântano do Sul (1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement?
De prijs van het boeken van Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement is $100. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement?
In Sossego Na Quadra Do Mar Nos Acores Qc3432 appartement is wifi beschikbaar gratis voor de gasten.